Doprava zadarmo pri objednávke nad 90 € v rámci SR.
Sledujte nás:

Vaky na mieru

Originálny darček.

Hľadáte zaujímavý a neopozeraný darček pre zamestnancov alebo klientov? Potrebujete reklamný predmet, ktorý vás odlíši od konkurencie?
Vyberte si z našej ponuky hračkovakov. Darujete praktický a originálny darčekový predmet, ktorý si ľudia zapamätajú.

Chcete niečo výnimočné?

Pripravíme pre vás hračkovak úplne na mieru. Neobmedzené možnosti v dizajne, kvalitná sublimačná potlač a veľkosť podľa potreby a použitia. Okrem dizajnu navrhneme a pripravíme aj obal či prípadné doplnky a náplne.

Hračkovak nie je iba na hračky, je využiteľný všade, kde treba mať veci prehľadne a prakticky uložené a zároveň pripravené na cesty.

  • Hľadáte darček pre cestovateľov? Hračkovak je ako stvorený pre cestujúce rodiny s deťmi.
  • Chcete obdarovať dámy? Minivak s priemerom 20 cm je veľmi praktická kozmetická taštička, z ktorej je obsah vždy prehľadne uložený. Už žiadne hrabanie sa obsahom.
  • Cielite na mladých a dynamických ľudí? Minivak so zaujímavou potlačov je výborný pomocník na prenášanie a usporiadanie káblov, nabíjačiek, hard discov a ďalšieho príslušenstva.
  • Vlastníte hotel či kaviareň? Ponúknite hosťom viac. Osobný hračkovak s hračkami na izbe alebo pri stolíku v kaviarni ocení každý rodič.

Hračkovaky pre škôlky, materské centrá, herné kútiky a čakárne

Hračkovak zjednoduší udržiavanie poriadku v herných zónach, deti sa totiž môžu hrať priamo v ňom. Hračkovak slúži zároveň ako podložka na hranie, jeho tvar je narhnutý tak, aby deti videli celý obsah naraz a nemuseli tak hračky vyberať či prehadzovať. Jednoducho hračkovak otvoria, prípadne ho celý prenesú na miesto, kde sa chcú hrať.
Po skončení hračkovak zatiahnu a je upratané. Je to hračka aj pre deti. Hračkovak je naviac prateľný v práčke, je preto maximálne hygienickým a bezpečným riešením pre kolektívy či do čakární u lekára.

Detský kútik s hračkovakmi

Hľadáte jednoduchý a efektívny spôsob ako vytvoriť či doplniť detskú zónu vo vašej prevádzke? Niečo viac ako len stolík s pastelkami? Máte obmedzený priestor?
Hračkovak je maximálne funkčné riešenie. Pridaním zaujímavej náplne či doplnkov získate atraktívny a nevšedný detský kútik pre deti rôzneho veku aj pohlavia. Napríklad LEGO® kocky, kocky, lopty, autá, bábiky, kresliace potreby, plastelína, piesok, hlina….
Detský kútik v prevádzke či firme je pridaná hodnota, ktorá buduje vzťah k značke. Aj zdanlivá maličkosť však reprezentuje hodnoty spoločnosti, vytvára atmosféru a je často považovaná za konkurenčnú výhodu.

Pripravujete event pre rodiny s deťmi či promotour?
Organizujete oslavy a svadby?

Hračkovak s vhodnou náplňou je praktický spôsob ako zabaviť deti pri akejkoľvek príležitosti. Nenáročný na priestor, ľahko prenosný, vhodný do exteriéru aj interiéru.

Radi pre vás zabezpečíme:

  • hračkovaky na reklamné účely, s potlačou a dizajnom na mieru,
  • hračkovaky do kaviarní, reštaurácií a komerčných prevádzok; mini detskú zónu, ktorú doslova ukryjete “pod pultom” a vytiahnete iba v pripade potreby priamo pred zákazníka,
  • detký kútik úplne na mieru vašim potrebám, od nápadu po realizáciu a priebežnú starostlivosť
  • náplne do hračkovakov podľa potreby.