Doprava zadarmo pri objednávke nad 90 € v rámci SR.
Sledujte nás:

Už nikdy nemusíte stúpiť na LEGO® kocku

Prečo je hračkovak najlepší vak na LEGO® kocky? Pretože tie farebné kocky zostanú aj pri hre v ňom.

Hračkovak je originálny vodovzdorný úložný vak na lego a podložka na hranie v jednom produkte. V rozloženom stave je to kruh, ktorý zabezpečí, že malý staviteľ vidí celý obsah ako na dlani. Vždy nájde to, čo potrebuje, bez nutnosti vysýpať kocky na koberec, ako to často býva pri plastových boxoch, krabiciach a iných úložných riešeniach.
Otvorte, nasypte kocky, hrajte sa, zatvorte, preneste inam, pokračujte v stavaní aj s kamarátmi, dajte si pauzu a nechajte hračkovak s kockami otvorený…

Už si bez hračkovakov vlastne neviem predstaviť ani jeden výlet s deťmi. – Misha, speváčka, fotografka a mama dvojičiek

Na rozdiel od jednoduchých podložiek na hranie je hračkovak z pevného materiálu a má prišité bočnice. Pomôžu, aby kocky zostali v hračkovaku aj pri intenzívnom stavaní. Udržia ich na mieste, aj keď hračkovak zostane otvorený dlhšiu dobu a bez povšimnutia. Rozmer je navrhnutý tak, aby bol s hračkovakom mohli manipulovať aj menšie deti a neboli tak závislé na pomoci rodičov. Skvelý darček pre chlapcov a dievčatá.

Za fotografiu ďakujeme dvom super matkám z blogu Dve matky. Prečítajte si ich recenziu na hračkovak.

Hračkovak vyrábame v 2 veľkostiach:

Veľkosť „L“ je perfektný organizér na doma. Všetky kocky udrží na jednom mieste, a aj keď sa doň zmestí skutočne vela, ľahko sa prenáša z izby do izby. Otvorený hračkovak je skvelá podložka na hranie. Vďaka tvaru majú deti prehľad o obsahu a nemusia hračky vysýpať. Podporuje hranie aj samostatnosť a zodpovednosť u detí.

Prečo má veľký hračkovak priemer „iba“ 68 cm?

  • Aby bol hračkovak stále jednoducho manipulovateľný predovšetkým deťmi,
  • Aby v izbe nezavadzal i keď zostane po hre otvorený (a on zväčša zostane, čo však vôbec nevadí). V hračkovaku aj vysypané hračky vyzerajú upratané.)
  • Aby bol použiteľný aj mimo domova napríklad ako taška na plážové potreby, pieskoviskové veci a podobne.

Malý hračkovak „S“ môže dieťa využiť aj ako ruksak a je skvelý na cestovanie.  Zbaliť sa s ním dokáže aj malé dieťa, ľahko a rýchlo. Je tak akurát veľký na víkendovú potrebu LEGO® kociek či LEGO DUPLO® kociek. V rozloženom stave sa zmestí na stôl, a vďaka jednoduchému otváraniu vidieť všetko dôležité bez nutnosti vysypať obsah. Stačí otvoriť a hrať sa. Je vodeodolný a ľahko sa čistí, v prípade potreby môžete kocky oprať rovno v ňom.
Originálna potlač je aj na spodnej strane hračkovaku a krásne vynikne pri prehodení cez plecia alebo zavesení v izbe.

Hračkovak na lego kocky

Ďalšie parádnosti, prečo je hračkovak najlepší vak na LEGO kocky:

  • Vnútorné vrecko na zips slúži na dôležité maličkosti, ktoré chcete mať rýchlo na dosah.
  • Má zámočky, ktoré po zatvorení zabezpečia, že obsah zostane vo vnútri vaku
  • Má miesto na meno, takže ak príde kamarát na “staviteľské rande” s rovnakým hračkovakom plným lego kociek, každý bude vedieť, s ktorým odísť.
  • Je z vodovzdornej látky, je to teda spôsob ako si môžete vziať lego kocky na výlet či dokonca na pláž.
  • Je prateľný v práčke a rýchlo schne.
  • Je vyrábaný v 2 rozmeroch, menší oceníte pri cestách a dá sa použiť ako ruksačik.
  • Má krásne potlače, ktoré nenájdete nikde inde, pretože boli navrhnuté špeciálne pre hračkovak. Sublimačná technológia ich prenosu na látku zaručí, že budú krásne farebné aj po rokoch používania.

A okrem toho je vyrobený na Slovensku v spolupráci s chránenou dielňou a časť z predaja venujeme humanitárnej organizácií MAGNA! Kúpou tak pomáhate nielen upratať izbu ale aj dobrým veciam.

LEGO® a LEGO DUPLO® sú ochranné známka skupiny spoločností LEGO, ktorá túto stránku nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje.