Poštovné v cene
Úložný vak, z ktorého deti nevysýpajú. Ako stvorený pre všetkýchi, ktorí milujú pandy. Ružové riešenie proti rosypaným a rozhádzaným hračkám, skvelý úložný box na hračky, podložka na hranie, nepremokavá a pevná cestovná taška aj ruksak v jednom. Potlač je aj na spodnej strane hračkovaku a krásne vynikne pri prehodení cez plecia alebo zavesení v izbe. Ideálny darček pre rodičov aj deti. Skvelý spôsob ako vziať obľúbené veci so sebou kamkoľvek.

Malý hračkovak je skvelý spôsob ako cestovať s deťmi a mať svoj detský kútik stále so sebou. Zbaliť detské hračky s ním dokáže každý ľahko a rýchlo. Je tak akurát veľký na víkendovú potrebu LEGO® kociek, pár obľúbených dinosaurov, bábik, na autíčka či základnú maliarsku výbavu. V rozloženom stave sa zmestí na stôl, a vďaka jednoduchému otváraniu do kruhu dieťa ľahko uvidí všetko dôležité bez nutnosti vysypať obsah.Je vodeodolný a ľahko sa čistí, zvládne cestu na do každej kaviarne, na tréning, ihrisko aj na pláž. Jednoducho hračkovak otvorte, nahádžte do neho všetko nevyhnutné, zatiahnite a hotovo. Po príchode stačí otvoriť a hrať sa. 
Produkt podporuje hranie aj samostatnosť a zodpovednosť u detí. Ku každému hračkovaku vám pribalíme aj nálepky monstríkov a vymaľovánku pre malých monstrov.
Vyrobené na Slovensku pre všetky dievčatá aj chlapcov každého veku.

Prečítajte si 23 využití hračkovaku priamo od zákazníkov.
  • Materiál: Vodovzdorný a svetlostály materiál z tradičnej českej textilky s certifikáciou Oeko-Tex® - 100% polyester (PES) s polyuretánovým záterom.
  • Vyhotovenie: Priemer 43 cm, výška bočníc 18 cm. Vnútorné vrecko na drobnosti so zipsom. Zámky na šnúrkach pre lepšie udržanie obsahu vo vnútri vaku. Vhodné do interiéru aj exteriéru. 
  • Údržba: Zašpinené hračkovaky pretrite vlhkou handričkou alebo operte v práčke na 40 stupňov, čím zabezpečíte vysoký hygienický štandart výrobku. 
Upozornenie: Hračkovak je taška, nie hračka. Vhodné pre deti od 3 rokoch. Pri manipulácií musia byť deti pod dozorom dospelej osoby. 
Zobraziť viac
43 cm
Cena
35,00 €

Produkt momentálne nie je dostupný.

Video

Video

Odoberajte novinky!
© Copyright 2020 Juicy Monsters® s.r.o.. Created by Adbee.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×