1€ PRE MAGNU
Výnimočný slovenský produkt. V spolupráci s dizajnérkou Veronikou Fodorovou sme pripravili originálne vaky, ktoré nakreslili deti v Kambodži a vďaka humanitárnej organizácií MAGNA majú potenciál skutočne pomáhať. A to nielen udržiavať poriadok. Doprava nad 90 eur ZDARMA.
 • žiadne vysýpanie hračiek - vďaka tvaru vaku deti všetko prehľadne vidia a ľahko sa prehrabávajú bez nutnosti vysypať obsah
 • rýchle a ľahké upratovanie, ktoré zvládnu aj deti
 • vodeodolný materiál - vhodné aj do exteriéru, ľahko sa udržiava
 • veľkosť vhodná pre deti, otvorený vak v izbe nezavadzia
 • vak využijete roky a na milión spôsobov - na cestovanie, do škôlky, na pieskoviskové hračky, na veci na plávanie, na hranie na pláži, ako prenosný detský kútik do kaviarne, na tréning - všade tam, kde oceníte rýchle balenie, prehľad o obsahu, odolný materiál a ľahké pranie v práčke.
Máme pre vás skvelý spôsob ako zjednodušiť upratovanie izby či cestovanie s obľúbenými vecami. Malý hračkovak je úložný box (nielen) na hračky, podložka na hranie, cestovná taška aj ruksak pre deti v jednom. Deti z neho obsah nemusia vysýpať, všetko majú v ňom prehľadne "rosypané" a ľahko viditeľné. Ale nie len to.

Základné motívy nakreslili deti z detského domova v Kambodži. Prostredníctvom charitatívnej zdravotníckej organizácie MAGNA poputuje 1 euro z každého predaného hračkovaku späť do Kambodže na pomoc deťom bojujúcim s ochorením HIV/AIDS.  
Originálna potlač inšpirovaná ďalekou Kambodžou je aj na spodnej strane hračkovaku a krásne vynikne pri prehodení cez plecia alebo zavesení v izbe.

Neviete, aký darček kúpiť? Hračkovak ocenia všetci rodičia aj deti, nezávisle na veku, pohlaví či záujmoch. 

Priemer 43 cm je tak akurát veľký na víkendovú potrebu LEGO® kociek, pár obľúbených bábik, autíčka či základnú maliarsku výbavu.
Skvelý na cestovanie aj  pre škôlkara, ktorý ľahko nájde, čo potrebuje aj bez vysýpania. 
Obľúbená taška na plaváreň, ideálny spoločník na dovolenku: naberte doň vodu či piesok a dieťatko má vlastný malý bazénik, blatovisko či priestor na hranie. Odporúčame to však robiť iba vonku, vak môže časom presakovať.
Výborný úložný vak na hračky pre malé bábätká: jeho nízke a mäkké okraje zaručujú, že už dieťatko na brušku na svoje hračky dosiahne a to bez pomoci rodičov. Naviac, môžete ich všade brávať v hračkovaku so sebou, a tak okrem prenosného detského kútika získate aj spôsob, ako dieťatku vytvoriť asociáciu, že hračky patria do vaku. ​

Produkt podporuje hranie aj samostatnosť a zodpovednosť u detí. 

Tento hračkovak ponúkame aj väčší, s priemerom až 68 cm či v ružovom prevedení v oboch veľkostiach S aj L. Nájdete ho aj ako praktický Minivak s priemerom 20 cm v 3 farebných variantách.  ​

Prečo hračkovak Juicy Monsters?

 • Vysoká kvalita bez kompromisov, lokálne materiály a slovenská výroba
 • Výnimočný tvar a materiál chránený registráciou
 • Praktickosť a univerzálnosť, vak využijete od narodenia a porastie s dieťatkom a jeho potrebami
 • Množstvo detailov ako vnútorné vrecko na zips, zámočky, priestor na podpis či laserom vyrezávané ušká
 • Nejde len o hranie, vychovávame deti k zodpovednosti a samostatnosti, staráme sa o iných a časť z predaja venujeme humanitárnej organizácií MAGNA
Viac o spolupráci, Veronike a organizácií MAGNA sa dozviete na tu a na stránkach  www.fodorova.com www.magna.sk.

Hračkovak je vak, nie hračka. Pri manipulácií deťmi je nevyhnutný dozor dospelej osoby.

Vyrobené na Slovensku pre všetky dievčatá aj chlapcov každého veku. Prečítajte si 23 využití hračkovaku priamo od zákazníkov.
 • Materiál: Vodovzdorný a svetlostály materiál z tradičnej českej textilky s certifikáciou Oeko-Tex® - 100% polyester (PES) s polyuretánovým záterom.
 • Vyhotovenie: Priemer 43 cm, výška bočníc 18 cm. Vnútorné vrecko na drobnosti so zipsom. Zámky na šnúrkach pre lepšie udržanie obsahu vo vnútri vaku. Vhodné do interiéru aj exteriéru. 
 • Údržba: Zašpinené hračkovaky pretrite vlhkou handričkou alebo operte v práčke na 40 stupňov, čím zabezpečíte vysoký hygienický štandart výrobku. Nežehliť. 
Zobraziť viac
43 cm
Cena
25,00 €

Produkt momentálne nie je dostupný.

Video

Video

Odoberajte novinky!
© Copyright 2021 Juicy Monsters® s.r.o.. Created by Adbee.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×