1€ PRE MAGNU
V spolupráci s dizajnérkou Veronikou Fodorovou sme pripravili originálne hračkovaky, ktoré majú potenciál skutočne pomáhať. A to nielen udržiavať hračky upratané.
Už ste niekedy stúpili na LEGO kocku? Au. A viete, že už nemusíte? Hračkovak je riešenie proti rosypaným a rozhádzaným hračkám. Je to úložný vak na hračky, podložka na hranie a cestovná taška pre deti v jednom. Originálny vak s unikátnym dizajnom inšpirovaným Kambodžou je nielen štýlový doplnok do detskej izby. Základné motívy nakreslili deti z detského domova v Kambodži, dizajn vytvorila Veronika Fodorová.

Prostredníctvom charitatívnej zdravotníckej organizácie MAGNA poputuje 1 euro z každého predaného hračkovaku späť do Kambodže na pomoc deťom bojujúcim s ochorením HIV/AIDS.  

Hračkovak je výborné riešenie ako skladovať a upratovať Lego® kocky. Perfektný organizér na doma. Všetky kocky udrží na jednom mieste, a aj keď sa doň zmestí skutočne vela, ľahko sa prenáša z izby do izby. Otvorený hračkovak je skvelá podložka na hranie. Vďaka tvaru majú deti prehľad o obsahu a nemusia hračky vysýpať. Je výborný aj na drevené kocky, LEGO DUPLO® kocky, stavebnice ako Playmobil®, Magformers®, Megablocks®. Zmestí sa doň rozložená guličková dráha, autá, vláčiky, zvieratká, dinosaury, bábiky aj mnoho iného. Produkt podporuje hranie aj samostatnosť a zodpovednosť u detí. Ku každému hračkovaku vám pribalíme aj malý darček.
Vďaka veľkosti a použitému vodovzdornému materiálu je to praktická taška na pláž či na ihrisko - jednoducho hračkovak otvorte, nahádžte do neho všetko nevyhnutné, zatiahnite a hotovo. Po návrate ho z neho piesok či iné nečistoty ľahko vytrasiete. Ľahká manipulácia, jednoduché čistenie. Navrhnutý pre jednoduché udržiavanie poriadku v hračkách. Ideálny darček pre rodičov aj deti. 

Hračkovak s rovnakým motívom a poslaním máme pre vás aj v menšom prevedení vhodnom na cestovanie alebo aj v zelenej variante v oboch veľkostiach. Ako skvelú a praktickú kozmetičku využijete zasa Minivak vo veľkosti XS.

Prečo 68 cm?

 • aby bol hračkovak stále jednoducho manipulovateľný predovšetkým deťmi,
 • aby v izbe nezavadzal i keď zostane po hre otvorený (a on zväčša zostane, čo však vôbec nevadí). V hračkovaku aj vysypané hračky vyzerajú upratané.)
 • aby bol použiteľný aj mimo domova napríklad ako taška na plážové potreby, pieskoviskové veci a podobne. 

Prečo hračkovak Juicy Monsters?

 • Vysoká kvalita bez kompromisov, lokálne materiály a slovenská výroba
 • Výnimočný tvar a materiál chránený registráciou
 • Praktickosť a univerzálnosť, vak využijete od narodenia a porastie s dieťatkom a jeho potrebami
 • Množstvo detailov ako vnútorné vrecko na zips, zámočky, priestor na podpis či laserom vyrezávané ušká
 • Nejde len o hranie, vychovávame deti k zodpovednosti a samostatnosti, staráme sa o iných a časť z predaja venujeme humanitárnej organizácií MAGNA
Viac o Veronike a organizácií MAGNA sa dozviete TU a na stránkach www.fodorova.com a www.magna.sk.

Hračkovak je vak, nie hračka. Pri manipulácií deťmi je nevyhnutný dozor dospelej osoby.

Prečítajte si 23 využití hračkovaku priamo od zákazníkov.
 
 • Vyrobené na Slovensku pre všetky dievčatá aj chlapcov každého veku.
 • Materiál: Vodovzdorný a svetlostály materiál z tradičnej českej textilky s certifikáciou Oeko-Tex® - 100% polyester (PES) s polyuretánovým záterom. 
 • Vyhotovenie: Priemer 68 cm, výška bočníc 15 cm. Kvalitná sublimačná potlač, vďaka ktorej farby nevyblednú ani po rokoch. Vnútorné vrecko na drobnosti so zipsom. Zámky na šnúrkach pre lepšie udržanie obsahu vo vnútri vaku. Vhodné do interiéru aj exteriéru. 
 • Údržba: Zašpinené hračkovaky pretrite vlhkou handričkou alebo operte v práčke na 40 stupňov, čím zabezpečíte vysoký hygienický štandart výrobku. 
Zobraziť viac
68 cm
Cena
49,00 €

Produkt momentálne nie je dostupný.

Video

Video

Odoberajte novinky!
© Copyright 2018 Juicy Monsters® s.r.o.. Created by Adbee.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×